Červenec 2024

Ve 20:53 jednotka vyjela s vozem CAS Renault na další událost. Jednalo se o otevření bytu v obci Mířkov. Zde došlo k zabouchnutí dveří u bytu, před kterým zůstala maminka s miminkem. Po otevření bytu ještě horšovskotýnští hasiči odstranili jedno sršní hnízdo, které se nacházelo na půdě bytového domu.

Ve čtvrtek 25.7.2024 vyjela v 19:58 jednotka na likvidaci vosího hnízda do Plzeňské ulice v Horšovském Týně. Vosí hnízdo bylo chemicky ošetřeno a následně mechanicky odstraněno.

Ve středu 24.7.2024 v 19:10 vyjela jednotka s vozy DA Škoda Fabia a CAS Renault na záchranu osob. Jednalo se o otevření bytu, kde se měla nacházet osoba, která neotvírala. Po otevření vstupních dveří do bytu, byla na místě nalezena silně opilá osoba. Na místo se dále dostavili hasiči z HS Staňkov, ZZS a Policie ČR.

V sobotu ve 22:54 byla jednotka vyslána na požár osobního vozidla po dopravní nehodě. Po příjezdu na místo události se požár nepotvrdil. Jednotka provedla protipožární opatření a vyčkala do příjezdu policie a HS Staňkov.